Açık yerlerde her zaman kullanımda olan ve hemen hemen her konuda kurtarıcı görevinde olan tenteler çok fayda sağlar. Dış etkenler güneş, yağmur veya diğer noktaları zarar verebilecek yerde olmakta alıkoyarlar. TRABZON TENTE genel de güneşlik ismi verilen sistemle benzer olarak kullanılır ve tasarlanmıştır.
Ortaya çıktıklarında genellikle güneşlik olarak tasarlanmıştır. Teknolojik gelişmeler ve farklı ihtiyaçlar bu durumda bazı gelişmelerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bununla birlikte bez, branda tarzı yapılardan imal edilen tenteler daha modern ve kullanışlı bir durum aldılar. Artık yalnızca bireysel kullanımla olmamakla beraber birçok işyeri, otel ya da fuar alanlarında bile kullanılır duruma gelmiştir.

Trabzon Tente Sistemleri Kullanım Noktaları ve Tasarımları

Otomatik tenteler de ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürün hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliğine göre belirlenir. Cafe ve restoranlar, mağazalar, kafeler ve birçok işletmelerde hem alan hem de vitrin sistemleri ile TRABZON TENTE uygulaması görülebilir.

Balkonlar, teraslar ve verandalar,  kış bahçeleri ve tüm açık noktalarda uygulanan pergola ve tente sistemleri, Prime TRABZON TENTE modelleri ile manuel ya da otomatik sistem modellerinde üretilmektedir. Her alanın dekorasyon özelliğine ve yapıya uygunluğunda değerlendirilen tente sistemleri, kullanışlı sistem ve modellere göre tercih edilebilmektedir.

Sabit tente modelleri, bükümlü pergola sistem veya motorlu TRABZON TENTE sistemi, işletmelerin yapısal özelliği ve tasarım özelliğine göre belirlenir. Ev sisteminde bahçe, balkon ya da teras gibi noktaların metrekare ölçüsüne, tasarım sağlanacak ürünlerin otomatik ya da manuel sistem özelliğine göre ürün seçimleri yapılabilmektedir. Şeffaflık kaplama tente, restoran ve kafe gibi işletmelerde fazlasıyla kullanılan ve özellikle soğuk hava şartlarında açık bölgelerin rahat kullanımları için tasarlanır.

Fakat yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahçelerinde, verandalarda kullanılan sistemlerdir. Kasetli TRABZON TENTE, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde ya da geniş balkonlu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri, kullanım noktalarının özelliğine göre seçilebilmektedir.

Trabzon Tente Branda Modelleri

Trabzon Tente ve branda modelleri kullanılacak mekâna göre değişiklik göstermektedir. Çok kullanılan tente çeşitleri;

-Körüklü Tente: Balkon tentesi körük olarak açılıp kapanan, genel de dar noktalar ve balkonlar için kullanılan tentelerdir.

-Mafsallı Tente: Büyük balkon ve teraslara veya kafe bahçeleri için kullanılan, yaygın bir şekilde görülen tente modellerindendir. Bu gibi yerlerde size uygun seçim Trabzon teras tente seçimi olacaktır.
-Pergola Otomatik Tente: Ray sistemi üzerine yerleştirilen ve açılıp kapanma otomatik sistem ile gerçekleştirilen tente çeşididir. Trabzon otomatik branda hizmeti daha geniş noktalarda kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

-Şeffaf Branda: Basit ve acil anlarda kullanılan şeffaf özelliği bulunan en basit branda çeşididir.

-Çadır Branda: Özellikle kış aylarında çok önemli fayda sağlayan, her alanı kapalı bir çadır olacak şekilde kurulan ve genel de şeffaf özellikte olan brandalardır. Trabzon tente çadır branda hizmeti, zorlu hava şartlarında kurtarıcıdır.

-Kamelya Branda: Üstü kapalı ve yanları açık kamelyaların yan bölümlerini kapatabilmek için kullanılan, basit brandalardan biridir.

TRABZON TENTE, TENTE TRABZON, TRABZON TENTECİ, TENTECİ TRABZON, TRABZON TENTE SİSTEMLERİ, TENTE SİSTEMLERİ TRABZON. TRABZON TENTE PERGOLA, TENTE PERGOLA TRABZON

Otomatik Tente Çeşitleri

Düz formda ya da yanal bölümler olan tam çatı formunda dizayn edilen ürünlere göre, çeşitlilik sağlanmaktadır. Raylı sistemler, geniş açılımlı çeşitler, oval tente modelleri, ışıklı modeller ve katlamalı tente çeşitleri bulunmaktadır. Dikey otomatik cam sistemleri ile kombinlenen TRABZON TENTE çeşitleri, yalıtımı sistemleri ile kullanım imkânı sağlamaktadır.

Genel de eksürsüzyon alüminyum mekanizmandan üretilen otomatik tente sistemleri, epoksi polyester ile boyanarak üretilir. Herhangi bir destek panele, konstrüksiyon modüllerine gerek duyulmadan kullanım imkanı sağlayan tasarımlar, sağlam ve güvenilir tutuş sağlamaktadır. Statik taşıma kapasitesiyle tüm noktalarda rahat, ergonomik ve güvenlidir.

Trabzon Tente Branda Fiyatları

TRABZON TENTE fiyatları ile ilgili genel bilgi sahibi olmayı isteyenler sağladığı ayrıcalıklardan faydalanabilmektedir. Sizin için sunacakları maksimum ve minimum fiyat değerlerine teklif verme noktasında rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tente ve branda hizmetinde sizden istenilen fiyatlar;

-Konumunuza,
-Uygulamayı yaptırmayı istediğiniz alanın boyutuna,

-Tentelerin kalitesine bağlı bir şekilde farklılık göstermektedir.

Tentelerde birbirinden farklı sistemler ve kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşların ve sistemlerin neler olduğuna göre fiyatların belirlenmesi gerekmektedir. Metre kare hesabıyla da ortaya koyulmaktadır. Tente çeşitleri kullanılacak noktaya olan etkisi ile farklılık gösterdiğinden dolayı kesinlikle hesaplamasının alana göre yapılması tavsiye edilmektedir.