Uzun süredir hizmet sağlayan ve yılların verdiği deneyim ile kalite, tasarım, uzun ömür, imalat ve montaj ile ilgili RİZE TENTE firmaları arasında öne çıkmış, özellikle müşterilerinin geri dönüşlerini değerlendirerek sektörde gelişmekte olan ve değişen her türlü teknolojik olanağı kendi bünyesine katmıştır. Tente dendiğinde akla ilk gelen firmalar arasında olmanın gururunu yaşayan firma için öncelikle müşteri memnuniyeti ve hizmette kalite politikasıyla değer kazanmak ön planda yer almaktadır.

Tente sistemleri kurulumu teknik yetenek ve teknolojik malzeme ile oluşturulan sistemlerdir. Tente sistemlerindeki önemli olgulardan biri de tentelerin uzun ömürlülüğüdür. Kullanılan malzeme de kalite tercihi tente sistemlerinin ömrünü artırmaktadır. Özellikle estetik kaygı güden işletmeler için uygun fiyatlandırma sağlayan RİZE TENTE firması bölgedeki tente firmaları arasındaki rekabetçi tutumuyla güzel ve ekonomik tente işlerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda iyi bir şekilde yapar.

Tente pergola ve branda sistemleri yaptırılmadan önce kesinlikle deneyimli ekiplerden teknik açıdan ve RİZE TENTE modelleri ile ilgili bilgi alınmalıdır.

Rize Tentenin İşlevi

Gölge sağlamak, rüzgârdan korumak ya da yalnızca bir alanı kapatmak söz konusu olduğu zaman tenteler çok faydalıdır. Dayanıklı kumaş ve çeşitli materyallerden ortaya çıkarılan bu yapılar, birçok konut ve iş yeri için oldukça idealdir. RİZE TENTE aynı zamanda dekoratif unsur olarak da tercih edilir.
Tentenin tam kapasitesinden faydalanmak için alana uyumluluğu çok önemlidir. Mekâna tam anlamıyla uyum sağlayan tenteler, doğru boyutta ve malzemelerde tercih edilir. Böylelikle tenteden maksimum verim sağlanır.

RİZE TENTE Çeşitleri

RİZE TENTE Çeşitleri aşağıda yer almaktadır:

-Smart Sistemler: Kaliteli ürünler olup tentenin dört bir tarafında yer alan kapaklar ile tamamen kontrol edilebilmektedir. İçerdiği su kanalları aracılığıyla aşağıya su akması da engellenir.

-Çift Taraflı Sistemler

İki profil ayak üstüne montaj yapılarak elde edilmektedir. Restoranlar, büyük bahçeler, cafe ve barlar için oldukça uygundur. Çift yöne açılır olması ayırt edilen özelliğidir.

-Kasetli Sistemler: Estetik görünüm dışında veranda teknolojisi de vardır. Tente mekanizması geri çekildiğinde malzeme bir kaset sistem içerisine konmaktadır. Bu açıdan tente kumaşı hem temiz kalmış hem de korunur.

-Raylı Pergola Sistemler: Sigara yasağı ile beraber sıklıkla tercih edilir duruma gelmiştir. Bu tente satışlarına da etki etmiştir. Büyük alanlar için çok uygun olmamakla birlikte genel de balkon ve giriş kısımlarında tercih edilmektedir. Kafeler, otel, restoran gibi iş yerlerinin tercihinde olan gözde bir ürün durumuna gelmiştir. Pergola tente sistemleri 4 mevsim kullanılabilir Rize tente sistemleridir. Bu sistem katlanarak veya sarılarak otomasyon sistemi aracılığıyla açılıp kapanabilir sistemlerdir

-Körüklü Tenteler

Büyük alanlar fazla uygun değillerdir. Bundan dolayı genel de balkonlarda ve giriş kısımlarda tercih edilmektedir. Tente kalitesi ve işlevselliği üretiminin gerçekleştiği kumaşın kalite değerleri ile eş değerdir. Kumaşın teknik açıdan tente görevi görüp görmeyeceği ile ilgili değerlendirmelerden geçirilir ve dokunma sıklığına bağlıdır.

 

 

RİZE TENTE, TENTE RİZE, RİZE TENTECİ, TENTECİ RİZE, RİZE TENTE SİSTEMLERİ, TENTE SİSTEMLERİ RİZE. RİZE TENTE PERGOLA, TENTE PERGOLA RİZE

Rize Tente Kullanımı ve Avantajları Nelerdir?

Hem dekorasyona katkı sunan hem de açık havalarda konfor sağlayan RİZE TENTE çeşitleri, temel olarak yağışlar ve güneşten korunmayı sağlamaktadır. Özellikle işletmeler için avantaj olan sistemler, iç kısımlarda sigara içilmemesinden dolayı açık alan ve bahçeleri opsiyonel açıdan kullanımına imkân sağlar. Havuz başı kullanımları, teras ve balkonlar, veranda ve kamelya gibi alanlarda da kullanılmaktadırlar. Hem yaz mevsimi hem de kış mevsimi etkisinden koruyan tente sistemleri, konfor ve güvenlik sağlamaktadır.

RİZE TENTE kullanım avantajlarına bakıldığında ise; Mekânların şık ve hoş görünümünü sağlayan tente sistemleri, herhangi bir yapı ruhsatı olmadan tüm noktalarda kullanım imkânı sağlamaktadır. İşletmeler için ekstra olan bölüm opsiyonu sağlayan tente sistemleri, kolay kullanım özelliği ile zahmet gerektirmeyen kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Reklam yapma imkânı sağlanan tenteler, hava şartlarından korunma sağlarken yine işletmelere reklam ve tanıtım artısı sağlamaktadır.

Rize Tente Fiyatları

Tenteler hem dekoratif hem de işlevsel bir unsurdur. Mobilyaları güneşten korur ve terasta çardak görevi de görebilmektedir. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sunabilmektedir. Sıcak yaz mevsiminde evin daha serin ve yaşanılabilir durumda olmasını desteklemektedir. Kış aylarında da rüzgâra ve doğa olaylarına yönelik koruma sağlayabilmektedir. RİZE TENTE fiyatları, ürün kumaşı, malzemesi ve uygulaması gerçekleşecek olan alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Yine de tente fiyatlarının tüm bütçelere uyum gösteren bir skalada bulunduğundan söz edilebilmektedir.