Güneşe, soğuğa ve yağmura 4 mevsim şeffaf kaplama sistemleri mafsallı, otomatik raylı, pergola, körüklü, kasetli, şeffaf tente ve şemsiyeler ile ürünlerine kesin çözüm getiren ORDU TENTE başarılı işçilik, malzeme kalitesi ve müşterisini memnun etmeyi amaçlayan tente konusunda çığır açan kaliteli işçiliği ile Karadeniz Bölgesinin birçok noktasına ulaşım sağlayarak büyümeyi sürdürmektedir.
Yaşam alanları ve yapılarda gereksinim duyulan tüm ürünler için hesaplı seçenekler ve uzman işçilik hizmeti ile tüm isteklere cevap vermektedir.

Ordu Tente Kullanım Alanları

Güneş ya da diğer hava şartlarından korunabilmek için bezden, kumaş ya da diğer şekillerden elde edilen formlardır. Teknolojik gelişmeler ile katlanır durumda olanlar kadar rulo gibi olanları da ortaya çıkmıştır. Kullanım noktaları ihtiyaç ve teknolojiden dolayı yükselişini göstermeyi sürdürmektedir.
Ev tipi diye adlandırılan ya da endüstriyel olan ORDU TENTE kullanım noktaları da bu çeşitlenmeye bakılarak da fazlasıyla ortaya çıkarılmaktadır.

Ev tipi olan modeller yaşam noktalarının vazgeçilmezi olmaya devam ederken, endüstriyeller de işletmelere kolaylık sağlar. Ordu tente modellerini birçok yerde görmek mümkündür. Bu yerlerin en başında mağazalar gelmektedir. Sonrasında otel, kafe, işletme alanlarında da görülebilir.
Yasal açıdan yapıda kullanımı durumunda ruhsat gibi bir belge de istenmemesinden dolayı çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ordu Tente Çeşitleri ve Kullanımları

Tentelerin kullanım fazlalığından dolayı birçok çeşidi ile karşılaşmak söz konusudur. Bunlardan en fazla kullanılan da mafsallı ve pergola sistem adı da verilmektedir. Bunlara ek bir şekilde farklı seçenekler de bulunmaktadır. Otomatik, motorlu ya da çift taraflı olanları da bulunmaktadır. Kullanılacak alanın durumuna göre belirlenmiş bu ORDU TENTE çeşitleri birçok noktada kullanım kolaylığı sunduğundan dolayı çeşitleri de aynı seviyede artmaktadır.

ORDU TENTE çeşitleri fazla olmasına karşı tentelerin bazı özellikleri daha fazla tercih edilmesine neden olur. Bunlardan ilk sırada mafsallılar gelmektedir. Mafsallı olan tenteleri genellikle işletmeler daha fazla tercih etmektedir. Mağaza, cafe ya da kafeterya gibi noktalarda bu modeli fazlasıyla görebilirsiniz. Bunun sebebi de çevirme kolundan dolayı kullanım kolaylığını sağlamasıdır. Kullanılacak noktaya göre şekil alması kolayca gerçekleşmektedir. Kullanılan yerin ev olmasında bile kolayca şekil alması da farklı bir olumlu durumdur.

Sabit tente modellerinin kullanım noktaları da fazla sayılır. Bu ORDU TENTE modelleri de genellikle balkon, dükkân ya da teras gibi yerlerde tercih edilmektedir. Pergola en fazla kullanılan model olmasına rağmen sabit olan modellerde sıklıkla kullanım noktalarında kendine yer edinmektedir. Çay bahçesinde ya da bahçelerde görülenler genel de bu modellerdir. Pergola ya da diğerlerine motor takılmasında elde edilen motorlu türleri de bulunmaktadır. Kumandalı paneller ya da uzaktan kontrolü gerçekleştirilen kumandaların takıldığı modeller de ortaya çıkarılmıştır.

ORDU TENTE, TENTE ORDU, ORDU TENTECİ, TENTECİ ORDU, ORDU TENTE SİSTEMLERİ, TENTE SİSTEMLERİ ORDU. ORDU TENTE PERGOLA, TENTE PERGOLA ORDU


Körüklü modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerin kullanımının da sıklıkla dekorasyon bulunmaktadır. Dekorasyonlarda şık ve kullanışlı olmasından dolayı bu modeller tercih edilmektedir. Balkon ya da şık bir alanda daha da dekoratif hava elde edebilmek adına bombeli gibi kullanılanları da vardır. Halk arasında karpuz modeller de denmektedir. Pembe renkte olanları da oldukça fazladır.
Kaset ismiyle anılan başka bir tente çeşidi de dükkânlardaki en temel tente çeşididir. Ön kısımların korunması ve tertipli halde görünmesi adına kullanımı tercih edilen modeldir.

Klasik ev dükkân tipinde tente olarak da görülmektedir. ORDU TENTE ev tipi koruma ve şıklık isteyenler için önemli tasarımlardandır. Klasik ev modellerine eklenen çift açılan yön ile çift açılır tentenin de kullanılır durumda olması sağlanmıştır.

Tente Ne İçin Kullanılır, Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Kullanılması ile ilgili çok fazla talep bu modellerin kullanım sebepleri de çok fazladır. Dekorasyon amacıyla gerçekleştirilen tercihler kadar konfora yönelik kullanımda oldukça yaygındır. Dekorasyon şık bir ortamın oluşumuna katkı sağlamaktadır. Yağış ya da rüzgâr gibi problemlerden de korunabilmek için tercih edilmektedir. Sigara yasaklarının bulunduğu noktalar da ORDU TENTE kullanımı ile insanlar rahatlamıştır. Havuzlarda da yazın sıcağı ve kışın olumsuz hava şartlarından faydalanmak adına kullanımı tercih edilmektedir.

Hem güvenlik hem de konforu açısından da çok sayıda kurum ve kişi tarafından kullanımı uygun görülmektedir. Manuel sistem dışında otomatik sistemde imal edilen tente çeşitleri, imalat özelliğine göre farklı fiyatlarda sunulmaktadır. Üretimde kullanılan kumaş kalitesinin dışında mekanizma özellikleri, kumanda modülleri, katlamalı ya da rulo sistemlere göre ORDU TENTE fiyatları belirlenmektedir.