Artvin ve çevresinde ev ve iş yerlerine yönelik farklı kategorilerde ve özelliklerde tente ve pergola satış üretimi, montajı ve teknik servis hizmeti sağlayan ARTVİN TENTE en iyi kaliteyi uygun fiyatlara değerli müşterilerine sunmaktadır. Türkiye pazarına hizmet sağlayan ve yıllardın verdiği deneyim ile kalite, tasarım, uzun ömür, teknik beceri, imalat ve montaj konusunda Artvin Tente firmalarından kendini öne çıkarmış, özellikle müşterilerinin geri dönüşünü iyi bir şekilde değerlendirerek sektörde gelişmiş ve değişen teknolojik olanağı kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Tente sistemleri kurulumu teknik yetenek ve teknolojik malzeme desteğiyle oluşturulan sistemlerdir. Tente sistemlerinde istenilen önemli olgulardan biri de tentelerin ömrünün uzun olmasıdır. Kullanılan malzemede kalite seçimi tente sistemlerinin ömrünü arttırmaktadır.  Özellikle estetik kaygı güden işletmeler için uygun fiyatlandırmayı sağlayan ARTVİN TENTE bölgedeki tente firmalarından rekabetçi tutumu ile güzel ve ekonomik tente işlerini müşterilerinin isteklerine göre en iyi şekilde yapmaktadır.

Artvin Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Ev tipi ARTVİN TENTE çeşitleri dışında endüstriyel tip tente ve gölgelendirme çeşitleri bulunmaktadır.  Bu ürünler, mağaza, butik ve işletmelerin vitrin sistemleri kapsamında kullanılmaktadır. Restoran ve kafe gibi noktalarda açık bahçe alanlarında kullanılır. Yapı ruhsatı olmadan kullanım imkânı sağlanan tente sistemlerinde, spor tesisleri, oteller gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

ARTVİN TENTE mafsallı çeşitleri ve pergola sistemleri, en fazla kullanılan tente seçenekleri arasında bulunur. Branda korumalı ürünler, otomatik ve motorlu tenteler ve kumandalı tentelerin yanı sıra çift taraflı olan tente ürünlerde bulunur. Cam sürgü sistemleri de tente ve gölgelendirme sistemleri için de fazlasıyla kullanılan ürünler arasındadır.

Artvin Tente Neden Kullanılır?

Hem dekorasyona katkıda bulunan hem de açık havada daha fazla konfor sağlayan TENTE çeşitleri, temel açıdan yağışlar ve güneşten korunmayı sağlamaktadır. Özellikle işletmeler için avantaj sistemler, iç noktalarda sigara içilmemesinden dolayı açık alan ve bahçeleri opsiyonel açıdan kullanımına imkân sağlamaktadır.

Teras ve balkonlar, kamelya ve veranda, havuz başı kullanım gibi noktalarda da yer alırlar. Yaz mevsimi etkisinden ve kış mevsimi etkilerinden koruyan TENTE sistemleri, konfor ve güvenlik sağlamaktadır. 

Artvin Tente Seçimi

TENTE seçimiyle ilgili dikkat edilecek önemli noktalar vardır. İlk detay tentenin sistemidir. Seçilecek sistem fiyatları da belirlemektedir. Bu noktada tentenin nerede kullanılacağına dikkat edilmeli ve ona göre bir tercihte bulunulmalıdır. Sistem seçimi yapıldıktan sonra kumaş ve model tercihine gelmektedir. Renklerin uyumu dekoratif ve şık görünüm için çok önemlidir. Evler için seçilecek tentelerde bina rengiyle doğru uyumun yakalanması gerekir. İş yerlerine göre seçilecek tenteler de kurumsal firma renklerinin seçiminde çok daha tutarlı bir görüntü sağlayacaktır.

Tentenin kumaşının kaliteli oluşu fazlasıyla önemlidir. Koruyucu özelliği ile satışa sunulan tentelerin koruyucu olan bölümü kumaşıdır. Seçilecek malzeme tüm koşullar da mutlaka dayanıklı ve sağlam olmalıdır.

 

ARTVİN TENTE, TENTE ARTVİN, ARTVİN TENTECİ, TENTECİ ARTVİN, ARTVİN TENTE SİSTEMLERİ, TENTE SİSTEMLERİ ARTVİN. ARTVİN TENTE PERGOLA, TENTE PERGOLA ARTVİN

Artvin Tente Kullanım Avantajları ve Fiyatları

Mekânların hoş ve şık olmasını sağlayan tenteler, yapı ruhsatına olmadan da tüm yerlerde kullanım olanağı sağlar. İşletmeler için ekstra olarak bölüm-bölge opsiyonu kazandıran Artvin tente sistemleri, kolay kullanım özelliğiyle zor olmayan kullanım rahatlığı sağlar. Reklam yapma imkânı sağlayan tenteler, hava şartlarından korunmayı sağlarken yine işletmelere reklam ve tanıtım artısı sağlamaktadır.


Manuel sistemin dışında otomatik sistemde tasarlanan tente çeşitleri, imalat özelliklerine göre farklı fiyatlarda sunulmaktadır. Üretimde kullanılan kumaş kalitesi dışında mekanizma özelliği, kumanda modelleri, katlamalı ya da rulo sistem özelliğine göre fiyatlar belirlenmektedir. ARTVİN TENTE fiyatları ayrıca ne kadar tasarımın olacağı metrekare formundan hesaplanarak, kaliteye göre belirleme yapılmaktadır.

Otomatik Artvin Tente Sistemi

Pratik ve konforlu kullanım imkânı sağlayan tente sistemleri, özel yaşam noktalarının korunabilmesine imkân sağlamaktadır. Açık noktalarda konfor sağlayan sistemler, tek bir tuş ile ya da uzaktan kumanda ile rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Özellikle yağmur, kar gibi etkenlerden anında korunmayı sağlarken, uzun süreli kullanımlarda, yıllarca kullanım sağlamaktadır.
Tasarım özelliğine göre katlamalı ya da rulo gibi özelliklerde üretilen otomatik Artvin tente çeşitleri; kapasitede çalışmakta olan ürünler, açılır-kapanır formda da tasarlanmaktadır. Her mevsim kullanılabilir olma özelliği ile ışıklı, raylı gibi farklı TENTE modelleri bulunmaktadır.